Loading...

Stake and earn money

Omegla Benzeri Sohbet

Omegle, popüler ChatRoulette’nin alternatifi olan, yine oldukça popüler bir görüntülü ve canlı sohbet sitesidir. Yine sıradan bir alternatif mi çıktı diye sorabilirsiniz. Oysaki bu site her ne kadar da rastgele sohbet arkadaşı seçme mekanizması burada da bulunsa da, diğer taklit ChatRoulette sitelerine benzememektedir. Bu Omegla benzeri sohbet servisi, canlı sohbet hizmeti veren ilk sitelerdendir. Daha kameralı tanışma siteleri henüz ortaya çıkmamışken Omegle’nin kendi kullanıcı kitlesi vardı. İlk başlarda insanlar bu site üzerinden rastgele mesajlaşma ile görüşüyorlardı. Bir süre sonra ise web kamera ve mikrofon kullanarak sohbet imkanı ortaya çıktı. Bu da Omegle’nin popülerliğini iyice arttırdı.

Peki Omegle neden diğer ChatRoullette alternatiflerine benzemiyor? çünkü Omegle’nin hem arayüzü daha farklı hem de sohbet edeceğiniz kişiyi ilgi alanlarına göre arama ayarı mevcut. Ayrıca sohbet etmek istediğiniz dili de seçebiliyorsunuz. Omegle kullanıcılarından kayıt yapmalarını da istemiyor. Omegle’nin popülerliğinin kanıtı olarak 40 000 online aktif kullanıcı sayısı gibi hayli yüksek bir rakam gösterilebilir.
Gördüğünüz üzere bu site hem popüler hem de kendine has olup ayırt edici bir takım özel yönleri mevcuttur.

Omegle chat

Bu canlı sohbet servisi üzerinde hangi imkanlara sahip olduğumuza bir bakalım:

  • Rastgele metin mesajlaşması.
  • Rastgele canlı sohbet.
  • Facebook ile bağlantı imkanı.
  • İlgi alanlarına göre sohbet arkadaşı arama imkanı.
  • Onayınızı soran pencere değiştirme tuşu.
  • Omegle İPad’de İPhone’da İPod’da ve İTunes App Store’da
  • Omegle Google Play üzerinden Android cihazlarda.

Omegle canlı sohbet

Bu site ister web kamerası olsun ister olmasın bir çok kişinin ilgisini çekecektir. Tabi Türkçe bir tarafa, görüntülü canlı sohbet sırasında İngilizceyi bile doğru dürüst konuşamayan bir çok insana rastlamak mümkün. Bu yüzden tanımadığınız insanlara iletişim bilgilerinizi vermekte acele etmemenizi tavsiye ediyoruz. Öyle ya, her şey mümkün.

Bu sitede biraz vakit geçirince göreceksiniz ki site, Hindinstan, Endonezya ve Filipinler gibi ülkelerde çok popüler. Tabi sitede Türkiyenin yanısıra Afrika ülkelerinden insanlara da rastlamak mümkün.

İnternet üzerinden insanlarla konuşmak her zaman eğlencelidir. Ancak çoğu sosyal ağlarda kimliğinizi açığа cikarmanız gerekir ve bu yüzden istediğiniz ölçüde kendinizi ifade edemiyorsunuz. Bu sayfada Omegle sohbet video şeklinde bir çözüm bulunmaktadır. Burada, farklı ülkelerden farklı insanlarla tanışmak için bir şans elde edebilirsiniz, çünkü burada gezegenimizin her köşesinden insanlar vardır. Ve tabii ki, bu sitede insanlarla iletişim kurmak için gerçek adınızı, e-posta id veya diğer kişisel bilgilerinizi belirtmeniz gerekmez.

Omegle sohbet

Burada, herhangi bir tereddüt ve kısıtlama olmadan, iç dünyanızı açığa çikartabilirsiniz, çünkü diğer tarafta kişi kim olduğünu bilmiyor. O nedenle, bu canlı sohbet kısa sürede popüler hale geldi. Başka bir bakış açısıyla farklı kültürlerin dunyasina göz atmayi sağlar.

Burada siz insanlarıyla karşılıyorsunuz, iletişim kuruyorsunuz ve daha once hic duymadiniz bilgileri öğreniyorsunuz.

Omegle gibi sitelerde tescil, giriş-posta veya SMS doğrulama gibi bir şеy yoktur. Böylece kişisel bilgileri hakkında endişelenmenize gerek yok. Sadece siteye giriniz ve Omegle görüntülü sohbette bir web kamerası ve mikrofon yardım ile eğlenmeye başlayiniz. Rastgele seçilmiş olarak insanlar ile iletişim kurmak istiyorsanız, onlara sadece "Merhaba" değebilirsuniz. Onları kamerada gorebilirsiniz. Ayrıca sohbet etmek istemiyorsanız bunu bırakıp, başka bir arkadaş arayabilirsiniz.

Kısıtlama olmadan Omegle sohbet

Omegle sohbettin en ilginç kısmı kısıtlı olmaması ve sizi kimse şikayet edemez. Evet, bu tamamen ücretsiz bir hizmettir, hiçbir şey ödemek zorunda değilsiniz. İletişim sırasında hiçbir şey dikkatini dağıtmayacak. Siz sadece kendinizi ve arkadaşınızı sohbet penceresinde göreceksiniz. Eğer arkadaşınızı duymak mümkün değilse, o zaman bir metin görüşmesi yapabilirsiniz. Omegle kameralı sohbette webcam ve mikrofon önemlidir, çünkü zamani eğlenceli gecirmeye sağlar. Açıkçası, Omegle ile eğlenceli vakit geçirmekten daha iyi hiçbir şey yoktur. Bu siteye gelip ilginç bir oyuna başlayiniz. Birkaç ilginç insanlarla konuştuktan sonra olumlu hissedeceksiniz.

Konuştuğunuz kişinin iyi niyetlerinden emin olana kadar kişisel bilgilerinizi ifşa etmemenizi tavsiye ederiz. Bundan emin olduktan sonra, kişisel iletişim listesinde görmek için bilgileriniz ile paylaşabilirsiniz.

Omegle chat - sınırsız eğlence okyanusu. Mutlu ve güvenli olmanız icin her şey vardır.

Omegle görüntülü canlı sohbet

Omegle.com’da görüntülü sohbetin hayli popüler olduğunu belirtmiş olsakta, bu serviste bir çok şeyin eksik olduğunu da belirtmek gerek. Şöyle ki sohbet ettiğiniz kişiyi değiştirmek için her seferinde iki kez tıklamak zorunda kaldığınız tuş çok ta pratik sayılmaz (“sohbetten çıkmak istediğinize emin misiniz?” tuşundan bahsediyoruz). Her halükarda daha geniş özelliklere sahip ve daha rahat bir arayüze sahip yeni görüntülü sohbet siteleri ortaya çıkmaya devam ediyor.

Tabi biz de sizlere kendi Omegle sohbet servisi alternatifimizi teklif ediyoruz.