Chat Random

Omegle veya ChatRoulette kameralı sohbet hoşunuza gidiyor mu? O zaman Random Chat görüntülü sohbetinden daha çok hoşlanacağınızdan eminiz. Bu online servisten daha haberdar olalım. Chat Random girmesi tamamen bedava olan rastgele görüntülü sohbettir.Webcam aracılığıyla yeni insanlarla konuşmak isteyen hem erkek hem de kızları burada bulabilirsiniz. Tabii ki bu da ChatRoulette’nin analoglarından biri. Ama gördüğümüz gibi Bazoocam, Camzap, Omegle, hatraw gibi web siteleri hala popüler olmasına rağmen Chatroulette analogları hala ortaya çıkıyor.

Chat Random

Chat Random görüntülü sohbeti kullanıcılarına böyle imkanları sunar:

  • Webcam sohbeti
  • Sesli aramalar
  • Yazışma
  • Random Chat’ın öbür kullanıcılarıyla hızlı bağlama
  • Sadece webkamerası olan kullanıcıları arama
  • Ülkeye göre seçme
  • Kullanıcıyı banlama imkanı olmaması

Ayrıca çevrimiçi bulunan kullanıcı sayısını da görebilirsiniz. Üstelik kızlarla sohbet sitesine geçme tuşu vardır.

Chat Random bedava webcam chat

Bu rastgele kameralı sohbetin çok hoş özelliği bedava olmasıdır. Mükemmel servisine rağmen burada tamamen bedava sohbet edebilirsiniz. Hiç görmediğiniz insanlarla burada tanışacaksınız, bütün dünyadan yeni arkadaş edinme için burası mükemmel bir sitedir! Başka önemli bir şey anonim olmasıdır. Hiç bir yerde sizin hakkınızda bilgi yazmamalısınız, sosyal medya sayfalarınızı kullanmaya gerek yok. Bu günlerde internette gizlilik saklaması çok değerlidir. İşte bu ayrıntı Airtime webcam sosyal medyası gibi pahalı projesine popüler olmaya izin vermedi. Bunun sebebi Facebook sayfasından girme gerekliliği.

Chat Random ve kızlarla sohbet

Random Chat kızlarla görüntülü sohbet imkanını sunar. Bu servisi kullanmak için 18 yaşını doldurmanızı doğrulamanız lazım. Chatroulette analogları partnerin cinsiyetini seçme servisini sunmaması için Random Chat yeni bir chat Chat Random Girls açıp sadece kızlarla konuşacağınızı sağladı. Ama burada maalesef gizliliğinizi koruyamazsınız çünkü bilgilerinizi yazmak, token satın almak gerekir. Servisi sınırsız kullanmak isterseniz hesabınıza para koymanız gerekecek.