Sohbet odaları

Öncelerde sohbet odaları genel sohbet ortamında bulunan ve belirli bir konu etrafında toplanan kullanıcılardan oluşan kısımlar idi. Bu tür odalarda çeşitli konularda görüş alışverişinde bulunulur ve konunun ehli olan insanlardan tavsiyeler alınırdı. Fakat yine de bu sohbet odalarındaki en popüler konu elbette ki tanışma olmuştur. Bir çok genç kız ve genç erkekler can sıkıntısından, sohbet etmek için canlı sohbet odalarına giriyor ve kendilerine yeni arkadaşlıklar edinip, sınırsız konularda sohbetler yapmaktadırlar.

Eskiden bu tarz bir sohbet imkanını canlı görüntü imkanı olmadan dahi sunan siteler çok fazla ziyaretçi almaktaydılar. Şimdi ise tanışma siteleri görüntülü ve sesli canlı sohbet imkanı sunabilmeleriyle övünmektedirler. Bu yenilik sadece yazışma ve yeni arkadaşlıklar arama işini kolaylaştırmakla kalmayıp, aynı zamanda sohbet ortamına yeni heyecanlar ve duygular katmıştır. Webcam görüntülü sohbet odaları giderek daha da popülerleştiler. Bu odalarda yüzlerce insan canlı olarak sohbet etmekteler. Bu sohbetlerin konuları da eskisine göre çok daha geniş bir yelpazeye yayıldı. Bakın sitemizin en popüler sohbet odaları hangileri:

 • İnternetten online tanışma ve çöpçatanlık odaları.
 • Yalnız genç kızlar ve genç erkekler ile bay ve bayanların sohbet odaları.
 • Bulunduğunuz bölgeye(şehre, ülkeye veya kıtaya) göre değişiklik gösteren yerel sohbet odaları
 • çocuklar için sohbet odaları.
 • Yetişkinler için sohbet odaları.
 • Dini sohbet odaları (Hristiyanlık, Müslümanlık ve Budizm).
 • İki kişilik canlı sohbet odaları veya gruplar için görüntülü canlı sohbet odaları.

Siz kendiniz de bir sohbet konusu belirleyip bu konudan yola çıkarak yeni bir canlı video sohbet odası oluşturabilirsiniz. Bunu yapmak kolayında ötesinde kolay.

Sohbet odaları

Sohbet odası oluşturma

Sohbet odası oluşturabilmek için bu sayfada bulunan servisten yararlanabilirsiniz. Bu işlem misafir ziyaretçiler için bile açıktır(kayıt vs yapmadan ve ücretsiz). Ya da dilerseniz aynı işlemi e-posta adresiniz, kullanıcı adınız ve parolanızı girerek te yapabilirsiniz.

Chat Login

Kayıt sonrasında kendi özel sohbet odanızı açma ve şu ayarları kendinize göre belirleme seçeneğine sahip olacaksınız.

 • Sohbet odasının ismi.
 • Odanın türü: Topluluğa açık sohbet odası veya herkes için bir kişinin sohbetinin yayınlandığı odalar.
 • Sohbet odasına giriş için şifre belirleme imkanı.
 • Sadece VIP profile sahip olan veya seçilmiş özel insanların girebilmesine imkan tanınan giriş kısıtlama seçeneği
 • Sohbet odasının arayüzünü ve adresini belirleme.

Sohbet odanızı kurduktan sonra, diğer sitelere yerleştirebileceğiniz odaya özel bir kod alacaksınız. Bu kod sayesinde diğer siteler üzerinden yüksek popülerlik kazanabilir ve kredi elde edebilirsiniz.(sizin odanız sayesinde sistemimize kayıt olan kullanıcıların yaptıkları ödemeler üzerinden yüzde).

Toplu canlı sohbet

Bu canlı sohbette, kolayca kendi görüntülü grup sohbet odanızı kurabilir, veya çevrimiçi bir çok kullanıcının bulunduğu mevcut odalara giriş yapabilirsiniz. Toplu canlı sohbet odaları, çok sayıda insanın sohbet etmesine olanak tanıyacak şekilde dizayn edilmişlerdir. Bu sohbet odalarında, seçtiğiniz belirli bir kullanıcıya mesaj gönderebilir, onların video yayınlarını izleyebilir, mikrofonları yardımıyla yaptıkları konuşmalarıdinleyebilirsiniz. Bu sohbet ortamı bir bakıma Skype üzerinden grup sohbetini anımsatmaktadır. Bazı sohbet odaları özeldir ve buralara girebilmek için ya bir davettiyeye ya da bir şifreye ihtiyacınız vardır.

Bu tarz sohbet odalarının çalışma mantığını en hızlı anlamanın yolu, kendi başınıza bir sohbet odası oluşturup buraya arkadaşlarınızı davet etmenizdir. Bizim de size tavsiyemiz budur.