Loading...

Gay sohbet

Bu konuya artan devamlı ilgi yüzünden erkeklerden hoşlanan erkekler için özel sayfa kurmaya karar verdik. Böylece eşcinsel olan erkeklerin aşk bulacakları, tanışacakları veya sadece konuşacakları gay sohbet ortaya çıktı. Ayrıca kayıt olup erkeklerle tanışacağınız ve para kazanacağınız chat odası kurabilirsiniz.

Gay sohbet

Bu sayfada yüzlerce hem kız hem erkek olan online arkadaş bulunuyor. Burada kayıt olup her ülkeden erkeklerle konuşabilirsiniz! Her konuda konuşup hoşunuza giden birini kesinlikle bulursunuz. Yazılı sohbet yardımıyla kullanıcılarla yazışabilirsiniz, emoji veya sohbetinizi canlandıracak animasyon gönderebilirsiniz. Ayrıca oda kurucusunun bir para miktarı toplanınca bir eylemi yapacağı para ödülü olan oyunlar da ün kazanıyor. Her sohbet kullanıcı böylece arkadaşını desteklemek için ona iç dövizi olan token hediye edebilir.

İlk bakışta servisimiz size basit gay sohbet gelebilir ama anladığınız kadarıyla bu öyle değildir. Erkekler için bu görüntülü sohbetin imkanlarını göze alalım:

  • Bütün dünyadan yabancılarla muhabbet
  • Sesli ve yazılı konuşmalı görüntülü gay sohbet
  • Tamamen gizli web chat
  • Para kazanma imkanı
  • Büyük miktar online kullanıcı
  • Sınırsız konuşma konuları

Ayrıca bu chatla sadece gayler değil getero erkekler ve kızlar da ilgileniyor. Böyle kullanıcılar gaylerin ne konuştuklarını merak ediyorlar, bazıları gaylerle sohbete bile başlıyorlar, belki de böyle eşcinsel olup olmadığını merak ediyorlar. Yani hem bu konu hem de bu chat çok popüler. Bunu aşağıdaki grafikte görebilirsiniz.

"Gay sohbet" arama talebinin artmasını görebilirsiniz yani popülerliği de artıyor. Arama taleplerinin coğrafyasına gelince bunu burada görebilirsiniz:

Gay sohbet trend

Tabii başka büyük Türkiye şehirleri de çok meşhur (İzmir, Ankara, Antalya, Bursa, Gaziantep, Adana, Diyarbakır gibi). Şehrinizde yaşayan erkeği arıyorsanız kayıt olun, bulunduğunuz yerini seçin ve size mutlaka yazacaklar.

Gay sohbet Geo

Gay ChatRoulette

Neredeyse sadece erkekler arasında (kullanıcı %70-80 erkekler) ChatRoulette gibi eğlencenin kocaman popülerliği göze alınca gayler arasında da bu chat çok kullanılır. Nereyse %100 olan erkelerş gay ChatRoulette de kullanabilirsiniz. Arkadaş aramasına çok vakit kaybetmeyeceksiniz çünkü burada sadece tanışmak isteyen gayler var. İnsan bulacak o kadar kolay yolu daha olmadı, bu yüzden çabuk kullanın! Eğer ülkenizde yaşayan kullanıcıların kameralı chatta sizi göreceğinden korkuyorsanız sadece ülkeye yasak koyun. Aynısını kullanıcı cinsiyetiyle yapabilirsiziniz.

Gay sohbette seks, cinsel hikayeleri, flört ve sanal seks gibi konular yasaklanmıyor. Başka gaylerin web kameralarından canlı yayınlardan bedava ve kayıtsız zevk alabilirsiniz. Bu çok uygun ve ilginç.