Şişe oyunu - Bottle Game

Şişe oyunu - çocukluktan beri herkese tanıdık oyunu ile sohbet - sınırlarını genişletti. Basit, kafa karıştırmayan oyun "Şişecik" online versiyonu ile , dil engelleri geçip, daha fazla hayran кazanıyor.

Sohbet oyunu "Şişecik" - internette yeni, benzersiz bir tanışma yolu.

Şimdi bu merak uyandırıcı ve inanılmaz ilginç sanal dünyanın katılımciları sadece rusça konuşanlar değil - portal BottleGame 9 dilde mevcuttur: arapça, çince, almanca, ingilizce, fransızca, italyanca, portekizce, letonca.

Öpücükler için video odası

Hatırlıyor musunuz "Şişecik" oyunu sırasında tanıdık (ve değil çok) akranları ile yaşanan o heyecanlı çocuksu duyguyu? Şişe sanal dünyası size tüm bu duyguları yeniden yaşamanızı sağlar, onlara bir çok yeni, keyifli ve oldukça baharatlı duyumlar ekleyip! Eğer "Şişecik" oyununu hiçbir kere bile oynamadıysanız, sonsuza kadar bu oyuna hayran kalmak için, sadece bir kez ona katılmanız yeterli. Flört ile çarpılmış heyecan, şakalar, parlak bir bayram havası, eğlenceli bir ortam ve, tabii ki, öpücükler- tüm bunları ve çok daha fazlasını, popüler "Şişecik" oyununa dayanarak, kendi kullanıcılarına çevrimiçi sohbet sunar.

Bottle Game

"Öpücük" odaların birinde - tam böyle portalın bazı bölümlerini adlandırıyorlar, öğreneceksiniz kime bir kez daha sanal şişe boğazı gösterecektir. Burada ayrıca sizi bekleyen "Dilek", "Tahmin etme" ve "Mükemmel çift" odalar vardır. Sanal oyun sırasında ekstra keskinlik eklemeyi sevenler için çıplaklık bölümleri ve soyunmak oyunları oluşturulmuştur. Video sohbette iletişim kurmak için fırsatınız mı yok? Merak etmeyin! BottleGame nin "FotoKiss" odasına geliniz ve oyunun, sadece resim yükleyerek, keyfini çıkarınız.

Şişe - sınırsız iletişim

BottleGame gerçekten sınırları yok ediyor. Sadece uluslararası değil, aynı zamanda hem teknik olarak. Bugün sanal "Şişecik" mevcuttur masaüstü bilgisayarlardan ve rusça, arapça, çince, almanca, ingilizce, fransızca, italyanca letonyaca, portekizce konuşabilen mobil cihazlardan. Ve proje tasarımcıları sürekli bu listenin genişletmesini planlıyorlar!

Sosyal ağlarda arkadaşlarınız ile iletişim sırasınıda çok zaman harcıyor musunuz? Bir oyun uygulaması olarak, sanal "Şişecik" her büyük sosyal ağda vardır! Zaten sadece bu - oyunun yaygın popüler olduğu bir anlamlı göstergesidir.

İnternete erişmek için Mobil cihazlardan tercih ediyor musunuz? Oyun uygulaması onlar için uyarlanmıştır - sanal "Şişecik" Android ve iOS üzerinde mükemmel çalışıyor.

Şişe bir oyundan çok daha fazla hale gelmiştir - burası Insanların bir araya geldiği, yeni arkadaşlar edindiği, iletişim kurduğu, gerçek aşkın buluştuğu bir portaldır!