Multichat

Multichat - birkaç kişi ile aynı anda web kamerası yardımı ile iletişim kurmak için oldukça kolay ve basit bir yöntem. Birden fazla tarayıcı pencerelerini ve sekmelerini açmanıza gerek yok. Şimdi MultiChat ile tek bir sayfada dört arkadaşla doğrudan iletişim kurabilirsiniz. Eğer tüm insanlarla konuşmaya zamanınız yoksa, sohbet odanın diğer pencerelerini kapatabilirsiniz veya durdurabilirsiniz. Dahası, sohbet odanın her bir penceresini tek tek ayarlayabilirsiniz (web kamerası, mikrofon ve imza ayarları).

Multichat

Multichat - özel bir görüntülü sohbet odasıd

çoklu Sohbet da bir kişiden fazla iletişim kurabildiğiniz e göre, dikkate almak gereken birşey var, chatroulette iletişim kuran insanlar uzun cevapları beklemeyi sevmezler (herhangi birisi gibi). Bu nedenle, hızlı bir şekilde arkadaşınıza cevap vermeniz gerekiyor, aksi takdirde göz ardı edileceksiniz. Ayrıca, unutmamalısınız, arkadaşlarının her biri sizi iyi görüyor, bu yüzden herhangi bir kişi ile şu anda ilgili olup olmadığınızı çok iyi anlar. Bu durum çoğu kişinin hoşuna gitmiyor. Bu nedenle, hemen başka birini aramaya başlıyorlar.

Multichat da iletişim ipuçları

Multichat (çoklu Sohbet - basit bir görüntülü sohbet odası değildir, burada iletişimde bazı nüanslar vardır. Sadece kendinize değil, aynı zamanda başkalarına da maksimum zevk sunmak için, iletişim kurallarına uymanız gerekiyor, hem de tavsiyelerimize dikkat etmelisiniz

  • Kaç ile iletişim kurabiliyorsanız, okadar pencere açinız.
  • Arkadaşlarınıza hakaret etmeyiniz.
  • Görüntülü sohbet odanın genel kurallara uyunuz.
  • Arkadaşlarınıza iyi davranın.
  • Gülümseyin :)

MultiChat ile ilgili sorunlar

Multichat Flash teknolojisi kullandığı için, bilgisayar kaynakları yeterli olmalıdır. Bazen internet bağlantınızda sorun olabilir, bu yüzden görüntülü sohbet odasında iletişimi başlatamazsınız. Başka bir yaygın sorun bir güvenlik duvarı olabilir. Böylece, arıza durumunda bağlamak için bu korumayi devre dışı bırakabilirsiniz.

Bir bilgisayar ne kadar güçlüyse, daha iyi çalışır.

İletişime başlarken

Eğer, her sey calisiyorsa ve iletişim kurmak için hazırsanız, o zaman sanal iletişim dünyasına hoş geldiniz - Multichat MnogoChat den!